KONST / Litografier / Färglitografi 10123298
nr 1012 3298
Färglitografi
Erik Becker, numrerad, motivet: 44x10
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:33:37
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr